Polityka prywatności

 

Poszanowanie Państwa prywatności jest dla nas bardzo ważne, dlatego poniżej w skrócie zestawiamy zasady korzystania z podanych przez Państwa danych, a także informacje wymagane przez prawo.

 

Na stronie poradni psychologicznych „Centrum-Ja” nie ma wymogu rejestracji. W celu otrzymywania newslettera lub skorzystania z porady specjalisty w Poradni online konieczne jest jedynie podanie adresu e-mail.

 

Zapisując się do newslettera lub wysyłając pytanie do Poradni online wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez poradnie psychologiczne „Centrum-Ja”, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002r. Nr 101 poz. 926 z póz. zm.). Mogę też Państwo wyrazić zgodę na kontakt drogą elektroniczną ze strony „Centrum-Ja” s.c., w szczególności na przesyłanie Państwu środkami komunikacji elektronicznej różnego rodzaju informacji handlowej i innych materiałów m.in. w celach promocyjnych i marketingowych.

 

Podane przez Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail i/lub imienia i nazwiska będą wykorzystywane w celu przesyłania newslettera, udzielania porad online lub, w przypadku zgody na przesyłanie informacji handlowej, także w celu dostarczania ofert i promocji.

 

Dane osobowe będą wykorzystywane zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych, z
zachowaniem postanowień Ustawy dotyczących gwarancji dotyczących wglądu do danych, poprawiania danych i ochrony przetwarzania danych oraz zgodnie z udzielonymi przez użytkownika dyspozycjami. Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania oraz ma prawo zażądać zaprzestania przetwarzania jego danych.

 

„Centrum-Ja“ ma prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

 

Administratorem Danych Osobowych jest „Centrum-Ja” s.c. Izabela Wożyńska-Więch, Justyna Glińska, Al. KEN 52/136, 02-797 Warszawa.

 

W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności prosimy o kontakt z sekretariatem pod numerem tel. 22 448 22 98, mailem: info@centrum-ja.pl , formularz kontaktowy www lub osobiście w siedzibie firmy przy Al. KEN 52/136 w Warszawie.