Testy dla par

Proponujemy Państwu testy dla par, a także dla osób, które chcą lepiej poznać siebie, swojego partnera i związek:

1. Kwestionariusz Stylów Przywiązaniowych: bada sposób tworzenia relacji partnerskiej poprzez diagnozę stylu przywiązania partnerów. Diagnozujemy styl bezpieczny, styl lękowo- ambiwalentny, styl unikowy. Dzięki temu partnerzy mogą szybciej sprawdzić w jakim stopniu są dopasowani w obecnej relacji lub jak bardzo różnią się w sposobie tworzenia związku. To z kolei pomaga określić obszary do pracy terapeutycznej lub wskazać na potencjalne przeszkody w budowaniu relacji.

Test opiera swoje założenia na teorii więzi, którą każdy człowiek tworzy w relacjach z opiekunami, a następnie przenosi ten wzorzec na inne bliskie relacje w swoim życiu. Dzięki rozpoznaniu nabytego stylu przywiązania mamy wpływ na jego korektę w dorosłym życiu, jeśli dowiemy się w jaki sposób utrudnia on nam tworzenie bezpiecznej relacji partnerskiej.

Konsultacja i wykonanie testu: 60 min: 200 zł

Konsultacja i omówienie wyników testu; 60 min: 200 zł

2. Kwestionariusz Komunikacji Małżeńskiej, który służy do badania zachowań komunikacyjnych w związku. Kwestionariusz bada trzy ważne wymiary komunikacji w parze: wsparcie, zaangażowanie i deprecjację. Dzięki uzyskanym wynikom para może dowiedzieć się, jakie są jej mocne strony w komunikacji, a co zakłóca komunikację i nad czym warto pracować. W trakcie omówienia wyników testu terapeuta wskazuje na wadliwe style komunikacji i sposoby ich poprawy.

Konsultacja i wykonanie testu: 60 min.: 200 zł

Konsultacja i omówienie wyników 60 min : 200 zł