Dla kogo?

Konsultacje i psychoterapia online skierowane są do:

 

  • klientów indywidualnych
  • par i małżeństw

Co daje?

  • Możliwość kontynuowania terapii w trakcie wyjazdów i podróży służbowych
  • Podjęcie pracy psychologicznej w warunkach ograniczeń w przemieszczaniu się
  • Odbywanie terapii przy bardzo nasilonych objawach fobii społecznej i innych lękach
  • Korzystanie z porad i psychoterapii przez osoby mające trudności logistyczne z odbywaniem regularnych wizyt, mających zmienny tryb pracy
  • Kontynuację podjętej terapii po przeprowadzce

Jak przygotować się do psychoterapii online?

Osoba korzystająca z konsultacji lub psychoterapii online jest częściowo odpowiedzialna za utrzymanie ram terapii. Powinna zapewnić sobie odpowiednie miejsce dla odbycia spotkań o charakterze poufnym. Zadbać o słuchawki, odosobnione miejsce, w którym nikt inny nie przebywa oraz możliwości techniczne. To samo czyni ze swej strony terapeuta. Pracujemy za pośrednictwem video komunikatorów Zoom oraz Skype, które są szyfrowane. W procesie diagnozy i psychoterapii nadal ważne pozostają spotkania osobiste pacjenta z terapeutą, których terminy są wspólnie uzgadniane.

Czas trwania

Od 1 do kilku spotkań w ramach porady psychologicznej.

Około 5 do 15 spotkań w ramach terapii krótkoterminowej.

Bez ograniczeń w ramach terapii długoterminowej.

Cena

  • Pojedyncze spotkanie200 – 240 zł / 50 min

200 – 240 zł / 50 min

Po zapisie prosimy o opłatę za planowaną sesję przed wizytą na konto: Volkswagen Bank Polska S.A. 13 2130 0004 2001 0376 3679 0001 i przesłanie potwierdzenia przelewu na adres: sekretariat@centrum-ja.pl. Jeśli potrzebna jest faktura, prosimy taką informację przesłać w mailu wraz zdanymi niezbędnymi do wystawienia dokumentu. Państwa dane osobowe są przechowywane zgodnie z Klauzulę przetwarzania danych osobowych zawartą w naszej Polityce prywatności.

Konsultacje psychologiczne online w Centrum-Ja prowadzą: Justyna Glińska, Izabela Wożyńska-Więch, Anna Syropolska-Frelek, Monika Tyszko, Anna Mioduszewska, Martyna Zabielska, Agnieszka Szymalska, Agnieszka Jeleń, Paweł Wądołkowski, Jowita Dworniak.