Izabela Wożyńska-Więch
Psycholog, psychoterapeutka, założycielka Poradni Centrum-Ja
Od ponad 20 lat pomaga pacjentom w przezwyciężaniu trudności życiowych oraz w rozwijaniu osobistego potencjału. Prowadzi psychoterapię indywidualną w nurcie psychodynamicznym oraz terapię par i małżeństw. Dodatkowo prowadzi coaching dla liderów i menedżerów, wspierając ich w rozwoju kompetencji miękkich i efektywnej pracy z zespołem.
Swoją wiedzę i umiejętności zdobywała podczas podyplomowego Studium Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji. Od siedmiu lat uczestniczy w seminarium na temat psychoanalitycznej pracy z parami, prowadzonym przez Stanleya Ruszczyńskiego oraz Mary Morgan z Kliniki Tavistock w Londynie. Dodatkowo ukończyła szkolenie z zakresu terapii par i małżeństw w podejściu zintegrowanym, realizowane przez Krakowską Fundację Rozwoju Psychoterapii, oraz podyplomowe studia z Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Warszawskim.
Od 2003 roku współpracuje z magazynem psychologicznym „Charaktery”, gdzie publikuje artykuły i udziela komentarzy eksperckich.
Tomasz Krasowski
Lekarz, specjalista psychiatra
Absolwent Wydziału Lekarskiego AM w Łodzi, z bogatym doświadczeniem klinicznym zdobytym w renomowanych placówkach, takich jak Szpital Nowowiejskim w Warszawie, Klinika Psychiatrii w Lublinie oraz Poradnia Zdrowia Psychicznego, Poradnia Leczenia Uzależnień i Poradnia dla Osób z Autyzmem w Radomiu.
Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu zaburzeń myślenia, nastroju i zachowania, łącząc najnowsze odkrycia neurobiologiczne z wiedzą na temat chorób somatycznych. Pracuje w ścisłej współpracy z pacjentami, dostosowując plany leczenia do ich indywidualnych potrzeb i zapewniając kompleksowe monitorowanie zarówno farmakoterapii, jak i psychoterapii. Szczególną uwagę zwraca na interakcje między zaburzeniami psychicznymi a schorzeniami somatycznymi.
Prowadzi prywatną praktykę psychiatryczną w Puławach i Radomiu oraz oferuje konsultacje online w Poradni Centrum-Ja, dostosowując opiekę psychiatryczną do potrzeb pacjentów.
Anna Syropolska-Frelek
Psycholog, psychoterapeutka, certyfikowana analityczka grupowa
Ukończyła czteroletnie szkolenie podyplomowe w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”. Na co dzień pomaga osobom borykającym się z trudnościami w życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym. Doświadczenie kliniczne zdobywała m.in. na oddziale dziennym nerwic Szpitala Nowowiejskiego oraz w Klinice Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.
W swojej pracy czerpie z bogactwa myśli psychoanalitycznej, opierając się na relacji terapeutycznej. Prowadzi psychoterapię indywidualną dla dorosłych i młodzieży od 16. roku życia, a także psychoanalizę grupową.
Monika Tyszko
Psycholog, psychoterapeutka, analityczka grupowa
Specjalizuje się w psychoterapii osób dorosłych oraz młodzieży od 16. roku życia, pracując w nurcie psychodynamicznym. Jest związana z Instytutem Analizy Grupowej „Rasztów”, gdzie rozwija swoje umiejętności i wiedzę.
Swoje doświadczenie zdobywała zarówno w publicznych placówkach służby zdrowia, jak i w prywatnych ośrodkach psychoterapeutycznych. Pomaga osobom przeżywającym różnego rodzaju kryzysy życiowe, trudności adaptacyjne, problemy w relacjach, a także zaburzenia nerwicowe, psychosomatyczne, nastroju i osobowości. Dzięki swojemu szerokiemu doświadczeniu, skutecznie wspiera pacjentów w radzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi i psychologicznymi.
Jowita Dworniak
Psycholog, seksuolog, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna
Specjalizuje się w terapii poznawczo-behawioralnej z elementami dialogu motywującego, pracując z osobami dorosłymi. Ukończyła psychologię oraz studia podyplomowe z zakresu seksuologii na Uniwersytecie SWPS.
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w różnych placówkach pomocy, w tym w prywatnych ośrodkach psychologicznych, stowarzyszeniach oraz w publicznych placówkach ochrony zdrowia. Obecnie jest w trakcie szkolenia w czteroletniej szkole psychoterapii w Akademii Motywacji i Edukacji.
W swojej praktyce zajmuje się osobami zmagającymi się z trudnościami w sferze seksualnej i relacyjnej, przewlekłym stresem oraz traumami. Prowadzi terapię osób z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami osobowości i zaburzeniami lękowymi, a także wspiera społeczność LGBTQ+.
Agnieszka Brymerska
Psycholog, psychoterapeutka behawioralno-poznawcza i psychoonkolog.
Ukończyła studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie Łódzkim, studia podyplomowe z psychoonkologii na SWPS w Warszawie oraz 4-letnie szkolenie z psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym, realizowane przez Akademię Motywacji i Edukacji.
Ma za sobą wieloletnią współpracę w obszarze psychoonkologii oraz doświadczenie w pracy indywidualnej z osobami dorosłymi i dziećmi.W obecnej pracy skupia się na indywidualnej psychoterapii osób dorosłych i młodzieży od 16 r. ż.
Wspiera proces leczenia depresji, lęków a dokładniej pomaga w trudnościach w relacjach, niskim poczuciu własnej wartości, wahaniach nastroju, radzeniu sobie z emocjami, zamartwianiem się, napadami paniki, procesem żałoby, kryzysami związanymi np. z chorobą.
Oktawia Toman
Psycholog dzieci i młodzieży, seksuolog.
Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz seksuologię praktyczną na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu.
Udziela wsparcia dzieciom od 3 roku życia i młodzieży do 15 roku życia oraz ich rodzicom. Doświadczenie zawodowe zdobywała w publicznych i prywatnych placówkach oświatowych, a także w poradni psychologiczno-pedagogicznej.
W pracy psychologicznej pomaga dzieciom i młodzieży w radzeniu sobie z trudnościami przystosowawczymi, wychowawczymi, rozwojowymi, a także związanymi ze zmianami życiowymi oraz dorastaniem. Wspiera rozwój kompetencji emocjonalnych i społecznych, prowadzi psychoedukację dzieci i ich rodziców.
Gabriela Duchnowska
Psycholog, ukończyła studia magisterskie z psychologii o specjalności klinicznej dzieci i dorosłych.
Odbyła I Studium Terapii i Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach oraz realizuje studia podyplomowe z psychologii edukacyjnej i przygotowania pedagogicznego. Doświadczenie zawodowe zdobywała w przedszkolu dwujęzycznym oraz poprzez uczestnictwo w warsztatach i kursach z zakresu poradnictwa psychologicznego oraz diagnozy i specyfiki rozwojowej osób ze spektrum autyzmu.
Jako psycholog prowadzi diagnostykę osobowości, inteligencji, funkcji poznawczych oraz przeprowadza testy umiejętności miękkich.
Agata Zając
Psycholog, ukończyła studia z neuropsychologii klinicznej po angielsku na międzynarodowym wydziale Uniwersytetu Warszawskiego (WISP)
Odbyła praktyki w II Klinice Neurologicznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii oraz w Klinice Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Ukończyła kursy i szkolenia, między innymi z zakresu interwencji kryzysowej, budowania relacji z klientem czy pracy nad poczuciem własnej wartości u dzieci. Obecnie jest w trakcie studiów podyplomowych z psychologii edukacyjnej i pedagogiki.
Pracuje jako psycholog w publicznym przedszkolu, gdzie zajmuje się wsparciem dzieci, rodziców oraz personelu placówki.
W poradni Centrum-Ja zajmuje się diagnostyką funkcji poznawczych, osobowości oraz intelektu. Prowadzi konsultacje psychologiczne w języku angielskim.
Ewa Filipek
Psycholog, certyfikowana psychoterapeutka psychoanalityczna
Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi, młodzieżą oraz parami. Jest absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Psychoanalizy i Psychoterapii w Warszawie oraz kurs Analizy Więzi Prenatalnej. Uczestniczyła również w rocznym seminarium poświęconym obserwacji niemowląt. Swoje doświadczenie kliniczne zdobywała m.in. na oddziale dziennym Centrum Psychoterapii Dolna 42, w Nowowiejskim Szpitalu Psychiatrycznym, Akademickim Ośrodku Psychoterapii UW oraz w specjalistycznej poradni PTPP.
W Poradni Centrum-Ja oferuje terapię dla par, wspierając je w budowaniu i utrzymaniu zdrowych relacji.
Martyna Zabielska-Pańczak
Psycholog, psychoterapeutka dzieci i młodzieży
Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej ze specjalizacją w zakresie wspierania rozwoju i kształcenia. Ukończyła także studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego oraz szereg szkoleń i kursów, w tym studium terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży w Centrum CBT-EDU. Obecnie jest w trakcie czteroletniego kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT w Warszawie.
Jako psycholog pracuje w publicznych żłobkach, gdzie zajmuje się wczesnym wykrywaniem trudności rozwojowych u małych dzieci oraz wspieraniem rodziców i personelu opiekuńczego. Jej doświadczenie obejmuje również pracę w przedszkolu specjalnym. W Centrum-Ja prowadzi terapię dla dzieci od 2. roku życia oraz wspiera ich rodziców i młodzież, pomagając w radzeniu sobie z wyzwaniami rozwojowymi i emocjonalnymi.