Psychoterapia Warszawa

Gdy cierpienie psychiczne jest uogólnione i nie ma wyraźnego związku z bieżącą sytuacją, może objawiać się stanami depresyjnymi, lękowymi lub psychosomatycznymi. W takich przypadkach racjonalne argumenty nie wystarczają, żeby uzyskać poprawę. Psychoterapia jest procedurą budowania relacji w taki sposób, aby możliwe stało się uwolnienie i przeżycie głęboko leżących emocji powodujących dyskomfort, które stają się wtedy bardziej zrozumiałe i kontrolowalne.

Dla kogo

Usługa jest skierowana do osób odczuwających objawy depresyjne, nerwicowe lub psychosomatyczne, a także przeżywających długotrwałe problemy w relacjach z ludźmi.

Co daje

Pomaga poznać i zrozumieć przyczyny objawów, uczy rozwiązywać leżące u ich podłoża wewnętrzne konflikty w sposób konstruktywny dla siebie i otoczenia. Pozwala lepiej poznać swoje potrzeby, wartości i postawy oraz zmienić się w kierunku większej niezależności i satysfakcji z życia.

Jak działa

W regularnej i długotrwałej relacji z psychoterapeutą ulegają osłabieniu mechanizmy obronne Klienta, skrywające na co dzień jego wewnętrzne dążenia i konflikty, które stają się wówczas widoczne. Terapeuta pomaga je zrozumieć, zaakceptować przyczyny i zdecydować, czy i jak mają być obecne w dalszym życiu.

Czas trwania

Od trzech miesięcy do kilku lat.

Cena

  • Pojedyncze spotkanie: 130 pln/50 min
  • Pakiet 5 spotkań: 600 pln
  • Wystawienie zaświadczenia: 150 pln
  • Opieka nad dzieckiem w czasie sesji: 20 pln

Psychoterapię indywidualną w orientacji psychodynamicznej prowadzi Izabela Wożyńska-Więch, Justyna Glińska.

Psychoterapię indywidualną w orientacji analitycznej prowadzi dr Beata Kot.

Psychoterapię indywidualną w orientacji poznawczo-behawioralnej prowadzi Dagmara Potęga-Sidorowicz i Karolina Wilk i Dorota Babrzymąka.

 

W Poradni psychologicznej Centrum- Ja w Warszawie stosujemy psychoterapię, która jest metodą leczenia zaburzeń psychicznych, a także oddziaływania w sytuacji kryzysów i trudności życiowych.

Nasi psychoterapeuci przyjmują w gabinecie na Ursynowie w mieście Warszawa. Psychoterapia skierowana do osób odczuwających objawy depresyjne, nerwicowe lub psychosomatyczne, a także przeżywających długotrwałe problemy w relacjach z ludźmi. Regularne spotkania pozwalają pracować nad problemem. Dobry psychoterapeuta Warszawa pomaga poznać i zrozumieć przyczyny objawów, uczy rozwiązywać leżące u ich podłoża wewnętrzne schematy i przekonania.

psychoterapia warszawa ursynów

Dobry psychoterapeuta w Centrum-Ja Warszawa

psychoterapia warszawa

W regularnej i długotrwałej relacji z psychoterapeutą ulegają osłabieniu mechanizmy obronne, skrywające wewnętrzne dążenia i konflikty. Wtedy stają się one widoczne i bardziej świadome. Psychoterapeuta przyjmujący w Centrum- Ja Warszawa pomaga je zrozumieć, zaakceptować i zdecydować, czy i jak mają być obecne w dalszym życiu. To pozwala na dokonanie właściwych wyborów i lepsze pokierowanie własnym życiem. Taka terapia trwa najczęściej od kilku miesięcy do kilku lat. Czas trwania zależy od rodzaju i nasilenia problemów.

Pojedyncze spotkanie kosztuje 120 pln i trwa 50 minut. Pakiet pięciu spotkań kosztuje 550 pln. Dodatkowo, jeśli potrzebują Państwo zaświadczenia, to koszt takiego dokumentu wynosi 150 pln. Psychoterapia indywidualna w orientacji psychodynamicznej prowadzona jest przez Izabelę Wożyńską-Więch oraz Justynę Glińską. Natomiast psychoterapię indywidualną w orientacji analitycznej prowadzi dr Beata Kot. Psychoterapię indywidualną w orientacji poznawczo-behawioralnej prowadzi Dagmara Potęga-Sidorowicz i Karolina Wilk i Dorota Babrzymąka. Terapię dla dzieci i młodzieży prowadzi Agnieszka Róg i Małgorzata Kwasek. Terapię par w orientacji systemowej prowadzi Magdalena Krakowian-Rząca, Izabela Wożyńska – Więch i Justyna Glińska.

Psychoterapia Ursynów może przynieść wiele korzyści. Podczas terapii uczymy się rozpoznawać i wyrażać własne potrzeby, przekonania czy emocje. Taka wiedza ułatwia budowanie nowych relacji, rozwój długotrwałych więzi czy radzenie sobie z bieżącymi trudnościami. Psychoterapeuta Warszawa zachęca również do pracy nad obszarami, które mają znaczenie dla życia danej osoby, lub które są źródłem cierpienia i dyskomfortu. To w przyszłości może przynieść wymierne korzyści i znacznie ułatwić codzienne funkcjonowanie.

Proponujemy terapię w najbardziej znanych nurtach psychologicznych. Nasza psychoterapia odbywa się w gabinecie na Ursynowie w mieście Warszawa. W zależności od potrzeb pacjenta oraz charakteru problemu sugerujemy właściwe podejście. Pracujemy między innymi w orientacji psychodynamicznej, analitycznej, systemowej, terapii schematu jak i poznawczo-behawioralnej. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc w rożnych problemach i w zależności od potrzeb klienta. Zachęcamy więc do kontaktu i bliższego zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Z chęcią odpowiemy na Państwa wszystkie pytania.

psychoterapeuta warszawa

Czym wyróżnia się dobry psychoterapeuta?

Psychoterapeuta prowadzi krótko lub długoterminową terapię, która ma pomóc osobie potrzebującej wsparcia psychicznego. W XXI wieku coraz więcej osób boryka się z problemami osobistymi, a także zawodowymi, o których boi (lub wstydzi) się mówić głośno. Dobry psychoterapeuta to ktoś, kto pomoże w walce z depresją, zaburzeniami odżywiania, a także zachowaniami obsesyjno-kompulsywnymi bądź objawami psychosomatycznymi. Każdy, kto chce efektywnie poprawić jakość swojego życia i krok po kroku rozwiązać swoje problemy, może zgłosić się do naszego gabinetu na Ursynowie w Warszawie. Pracujący u nas psychoterapeuci to profesjonaliści, którzy potrafią słuchać. Akceptują to, co mówi pacjent, i nie oceniają go.

Pomoc w dokonaniu określonych zmian w funkcjonowaniu zgłaszającej się do specjalisty osoby wymaga w trakcie prowadzonej terapii profesjonalnego wsparcia. Dobry psychoterapeuta pomaga pacjentom poznać się lepiej i zrozumieć psychologiczne mechanizmy, które kierują ich zachowaniami. Psychoterapia może być początkiem nowego, lepszego życia. Zapraszamy na warszawski Ursynów.