Psycholog i psychoterapeuta Żoliborz

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług w nowo otwartej poradni psychologicznej Centrum-Ja na warszawskim Żoliborzu.

W nowej placówce przyjmują psychologowie i psychoterapeuci, którzy do tej pory współpracowali z naszą Poradnią. Prowadzimy w niej psychoterapię indywidualną dorosłych, dzieci i młodzieży, psychoterapię par i rodzin, diagnostykę psychologiczną, a także grupy terapeutyczne dla osób uzależnionych.

Twój psycholog Żoliborz

W nowo otwartej Poradni Psychologicznej na Żoliborzu nasi psychoterapeuci i psychologowie z Żoliborza pracują z pacjentami uzależnionymi od substancji, od gier komputerowych, od hazardu, a także borykającymi się z zachowaniami kompulsywnymi, w tym kompulsywnym zachowaniem seksualnym.

W ramach pracy z osobami uzależnionymi, proponujemy im terapię indywidualną, terapię grupową i warsztaty tematyczne takie, jak: warsztat zapobiegania nawrotom, trening asertywności i trening mindfullness.

Terapia Żoliborz

Terapia na Żoliborzu odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 21.00, a warsztaty tematyczne odbywają się w soboty.

Swoją pracę nasi psychoterapeuci z Żoliborza poddają stałej superwizji, tak aby jak najlepiej rozumieć trudności wnoszone przez naszych pacjentów, a każdą osobę traktować jak najbardziej indywidualnie i wnikliwie.